Організатори грального бізнесу намагалися підкупити правоохоронців

Новини

 Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 4 членів організованої групи за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень

Ukrainian English Russian

Слідством установлено, що 4 жителі Черкаської, Миколаївської та Київської областей з метою отримання неконтрольованого державою прибутку від незаконного зайняття гральним бізнесом організували діяльність, пов’язану з проведенням і наданням можливості доступу до азартних ігор, під прикриттям інтернет-центра «Онлайн Інтернет-Центр» у нежитловому приміщенні на території м. Шпола.

За допомогою спеціального програмного забезпечення, через мережу Інтернет вони надавали можливість відвідувачам грального закладу поповнювати особисті грошові рахунки, здійснювати ставки в азартних іграх та отримувати  гроші через касу.

У подальшому 2 організатори групи намагалися надати працівнику правоохоронного органу 10 тис. грн. за непритягнення до кримінальної відповідальності та невжиття заходів до припинення незаконної діяльності й домовитися щодо отримання правоохоронцями зазначеної суми щомісяця.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: