Падає виробництво у ключових галузях промисловості Черкащини

Промисловість

Зниження обсягів спостерігають у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції, машинобудування та харчових продуктів і напоїв.

Ukrainian English Russian

У січні–березні 2017р. порівняно з відповідним періодом минулого року індекс промислової продукції в області становив 95,6%, повідомляє ГУ статистики у Черкаській області. Спад спостерігався у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на 40,4%, добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 33,7%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 12,3%. Також, спад відбувся у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 6,0%, машинобудуванні – на 4,6%, виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 3,8%, виробництві харчових продуктів, напоїв – на 1,8%.

Водночас зростання відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання у 1,5 разу, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 14,3%, виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 0,2%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: