Переможці конкурсу «Черкаська якість»: ПП «Імперіал плюс»

Сюжети

Портал «Діловий регіон» спільно з ДП «Черкасистандартметрологія» реалізує інформаційний проект, спрямований на популяризацію продукції місцевих виробників.

Ukrainian English Russian

Пропонуємо детальніше ознайомитися з переможцями конкурсу «Черкаська якість-2016» та їх продукцією. Нагадаємо, що цього року обласна конкурсна комісія, оцінивши представлену виробниками продукцію та послуги, визначила 9 переможців конкурсу.

Приватне підприємство „Імперіал плюс” смт. Чорнобай

ПП «Імперіал плюс» почало свою діяльність в 2000 році. Стратегія підприємства полягає у розробленні та освоєні виробництва нових видів продукції, які базуються на нових, оригінальних рецептурах і власних технологіях. Багаторічний досвід фахівців підприємства залишається вірним непорушному принципу – виробництво якісної продукції з традиційними і улюбленими смаками.

На підприємстві діє сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2007.

Інформація про продукцію, що брала участь у конкурсі

Молоко незбиране згущене варене натуральне з ароматом горіха 

Продукт виготовляється з фермерського молока методом випарювання вологи, що зберігає усі корисні речовини та чудовий природний смак. Для його виробництва використовується вітчизняна сировина.

Продукція фасується в герметично закупорені скляні банки. Консервація цукром дозволяє зберігати згущене молоко тривалий час, і що не менш важливо, зберігається харчова і біологічна цінність продукту.

Більше про конкурс у сюжеті «Черкаська якість».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: