Переможців конкурсу «Черкаська якість» визначать у листопаді

Новини

У 2017 році 36 підприємств Черкаської області заявили для участі в конкурсі «Черкаська якість» 50 видів продукції (товарів, робіт, послуг)

Ukrainian English Russian

За словами керівника підприємства-організатора конкурсу ДП «Черкасистандартметрологія» найбільш активними як завжди виявилися представники харчопрому:

 - У номінації «Продукція» представлено 23 види продовольчої продукції, 18 – промислових товарів для населення, 4 – товарів виробничо-технічного призначення. Також  5  підприємств області заявили 5 видів робіт та послуг, - зазначив Михайло Чорнопищук.  

Серед продовольчої продукції представлені хлібобулочні вироби, молочні продукти, олія, борошно, крупа, карамель, алкогольні та безалкогольні напої, тощо.

Також провідні підприємства області представили для участі в конкурсі свої промислові вироби: медичну техніку, тканину, ваги, панелі для опалювання, фільтри, агрохімічну продукцію, робочий одяг.

У групі товари виробничо-технічного призначення є верстати, металоконструкції, неметалеві мінеральні вироби та інше.

У номінації «Роботи та послуги» представлені транспортні  та експертні послуги, водопостачання, водоочищення, роздрібна торгівля.

Як зауважують у ДП «Черкасистандартметрологія», серед підприємств-учасників є значна кількість тих, що мають, розроблені, впроваджені та сертифіковані системи управління: ТОВ «Завод «ТЕХНО», ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат», ТОВ «Черкасихліб ЛТД», ПАТ «Юрія», ТОВ «Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор», Канівська філія ТОВ «Клуб сиру», ТОВ «Красногірський олійний завод», ПАТ «Черкаський автобус», ТОВ «Науково-інженерний центр «Сканер» та інші.

«Це дуже важливо, адже міжнародні дослідження підтверджують, що існує чіткий зв'язок між рівнем економіки і кількістю впроваджених систем. Чим більше систем якості, тим ефективніше розвивається економіка країни, - наголошує Михайло Чорнопищук.

У листопаді, в межах відзначення Європейського тижня якості в Україні, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців та призерів конкурсу.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: