Переробне підприємство пропонує роботу на Чигиринщині

Новини

За сприяння Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, на замовлення ТОВ «Віджи Продакшн», проведено міні-ярмарок вакансій. На сьогодні підприємство є частиною групи компаній «Верес» та займається переробленням та консервуванням фруктів і овочів.

Ukrainian English Russian

Для повноцінної роботи виробництва безробітним громадянам на заході запропоновано роботу за професіями: оператор лінії у виробництві харчової продукції, вантажник, мікробіолог, лаборант хімічного аналізу, електромонтер, слюсар-ремонтник, водій навантажувача, водій автотранспортних засобів та варник.

Завдяки проведенню спільного міні-ярмарку вакансій понад 30 пошукачів роботи пройшли індивідуальну співбесіду з роботодавцем, з них 5 громадянам погоджено працевлаштування після проходження медичного огляду.

Детально про стан ринку праці, наявні вільні робочі місця, онлайн сервіси служби зайнятості розповіла начальник відділу взаємодії з роботодавцями районної філії Людмила Новіцька. Вона наголосила на можливості проходження професійного навчання у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або безпосередньо на підприємстві та побажала шукачам роботи і роботодавцю знайти один одного.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: