Переселенка відкрила кава-шоп у Черкасах

Новини

Анастасія Рубежанська за 4 місяці відкрила кава-шоп "Білий кролик" у Черкасах. Тут готують різні види кави, печива та тістечок

Ukrainian English Russian

Про це вона розповіла у коментарі gazeta.ua.

"Ідея прийшла мені та колезі по роботі. Коли відкривалися, були другим найкращим закладом в місті. Гроші на відкриття позичили друзі-айтішники. Зараз на це потрібно майже 20 тисяч доларів. Дизайн приміщення і логотип просила зробити знайомих дизайнерів. Працівників не шукали, люди самі почали нас знаходити. Меню придумувала сама. Було важко знайти приміщення, бо в Черкасах мало комерційних приміщень в оренду", - розповідає Анастасія.

Жінка переїхала з чоловіком у Черкаси 2014 року. Жила в місті Алчевськ Луганської області. Навчалася в Луганську на вчителя китайської мови та літератури. Захопилася кулінарією, коли почала працювати у елітному ресторані обласного центру.

"У "Білому кролику" спочатку готували лише каву з собою. Згодом почали пекти тістечка та робити цукерки. Коштують від 12 до 30 гривень. Найбільше відвідувачі беруть латте з арахісом, капучіно, каву з аеропрес", - каже Анастасія.

"Білий кролик" зараз перевозять у нове приміщення. Як говорить Анастасія, воно буде ще зручніше і затишніше, ніж два минулих.

У закладі також відбуваються зустрічі з цікавими людьми під назвою "Люди города".

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: