Переваги легальної зайнятості обговорили з підприємцями-початківцями області

Новини

У Громадській спілці «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» відбувся тренінг «Як розпочати власну справу» в рамках соціального проекту «Програми сприяння інвестицій та розвитку підприємництва у місті Черкаси на 2017 – 2021 роки», започаткованого за сприяння Черкаської міської ради.

 

Ukrainian English Russian

До участі у зустрічі запрошено фахівців Управління Держпраці у Черкаській області, які поінформували учасників заходу з питань трудового законодавства, оформлення трудових відносин з найманими працівниками та легальної зайнятості, пише procherk.info.

На зустрічі інспектори праці Управління наголосили, що нелегальне працевлаштування обмежує працівника у доступі до соціальних гарантій та створює перешкоди для успішного ведення бізнесу. Попередили підприємців-початківців, що у разі фактичного допуску працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) роботодавці несуть відповідальність у вигляді штрафу у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, щодо якого скоєно порушення.

Тренінг відбувся у формі «питання – відповідь», що дозволило змоделювати кілька найпоширеніших ситуацій та спільно знайти оптимальні шляхи вирішення актуальних проблем, з якими стикаються підприємці-початківці.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: