Перший туристичний ярмарок провели в Умані

Медицина. Туризм

Авторські вина з Умані, ляльки-мотанки, казкові герої та глиняні глечики віком понад 3 тисячі років: це та інше демонстрували місцеві майстри на Туристичному ярмарку Західної Черкащини.

Ukrainian English Russian

Символічним стало те, що ярмарок відбувався у Міжнародний день туризму.  Участь у виставці взяли не лише рукодільниці з Умані, а й майстри з Тальнівського, Манастирищенського районів.

Не Софіївкою єдиною: за словами організаторів, основною метою таких туристичних заходів є консолідація усіх туристичних атракцій задля спільного розвитку туризму в регіоні. Також продовжується активна робота над створенням Туристичного кластеру Західної Черкащини, в який увійдуть такі цікавинки як Буцький каньйон, заповідник «Трипільська культура» в Легедзино, палац Даховських в Леськово та інші улюблені місця туристів, пише vch-uman.in.ua.

Слід зауважити, що за рік в місті відбувається понад 10 масштабних святкувань та фестивалів, які щоразу збирають не лише уманчан, а й гостей з інших областей та країн.

- Місто Умань за останні роки стає ще більше популярним серед туристів та виходить за межі України. Нещодавно,ми вже втретє з успіхом провели Дні європейської спадщини, а нині проходить фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна», – зазначила Анна Ковальова, керівник відділу туризму Уманської міської ради.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: