Підприємницю викинули з торгів через те, що нагодувала дітей бутербродами замість каші

Новини

3 січня тендерний комітет Першої міської гімназії відхилив пропозицію Жанни Котенко, поданої для участі у відкритих торгах на закупівлю послуг із гарячого харчування учнів навчального закладу.

Ukrainian English Russian

Відповідний протокол опубліковано в системі Prozorro.

Відповідно до документа, причиною відхилення стало порушення умов харчування дітей, допущених Котенко 4 жовтня минулого року. Нагадаємо, тоді у переддень свята Дня вчителя дітей замість планового обіду харчували бутербродами із шинкою. В результаті, частина батьків заявила про отруєння у власних дітей.

У результаті комісія, що перевіряла цей інцидент, дійшла висновку, що “харчувальниця” Котенко дійсно відійшла від затвердженого меню, та наклала на неї штраф у сумі 3162,83 копійки. Втім ця сума досі не сплачена, а сама Котенко відмовляється приймати та підписувати акт перевірки, пише 18000.com.ua.

Окрім Першої міської гімназії, Жанна Котенко здійснює харчування дітей ще у вже згаданій 28-мій школі, а також 7-ій та 3-ій. Інцидент із харчування дітей бутербродами нібито мав місце у трьох закладах: Першій гімназії, 28-ій та 7-ій школі. Втім саме директор 28-ї школи Тетяна Скорик, попри цей факт, надала позитивний відгук Котенко, який був необхідний їй для участі у закупівлях.

Станом на сьогодні у всіх цих школах також проводяться процедури закупівлі послуг на поточний рік. Втім претензій до Котенко, відповідно до тих, що є у Першій міській гімназії, поки немає. Зокрема, 28-ма школа змушена була відмінити попередні торги через власну неуважність під час складання тендерної документації, акцептувавши пропозицію все тієї ж Котенко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: