Після відкриття косметологічного кабінету тальнівчанка планує створити салон краси

Практика бізнесу

28-річну Ірину Дерещук із Тального, що на Черкащині, у рідному місті знають як молоду успішну косметологиню, яка починала свою справу із нуля і на сьогодні вже досягла популярності. Жінка присвятила себе косметології ще перед народженням доньки. Більше 4 років у індустрії краси – не мало, але Ірина не зупиняється на досягнутому, а рухається вперед. Після відкриття власного косметологічного кабінету, планує створити престижний салон краси у Тальному.

Ukrainian English Russian

Для того, аби розпочати свою справу з нуля, треба бажання, відповідна освіта, досвід, початковий капітал та підтримка родини і близьких.

У Ірини все це було: медична освіта, велике бажання відкрити свою справу – навіть після народження доньки жінка через два тижні декретної відпустки не побоялась і орендувала приміщення для косметологічного кабінету. Перші кроки після відкриття – це придбання відповідної апаратури, засобів догляду за шкірою та ін’єкцій краси. Паралельно косметологиня щотижня відвідувала професійні курси, тренінги, практики.

Жінка зізнається, що дуже важливою для неї була підтримка її близьких:

– Вдячна щиро своїй мамі, адже вона, окрім підтримки, погоджувалась на тестування процедур та ін’єкцій. У роботі я використовую лише найкращі матеріали, до яких є сертифікати якості. Тому розпочинати працю­вати зовсім не боялась. Любов до медицини та краси взяла своє. Я постійно вчуся та вдосконалююсь. Відчуваю, що ця справа – моє все! – захоплено розповідає Ірина.

Протягом багатьох років роботи на авторитет, Ірина Дерещук напрацювала власну базу клієнтів: близько 600 осіб віком від 15 до 60 років. Відвідують її косметологічний кабінет жителі Тального та навколишніх сіл. На ін’єкції краси, чистки, масажі, плазмоліфтинг приїжджають до Ірини із Зеленькова, Майданецького, Кривих Колін, Мошурова. Свій авторитет жінка завоювала також і в сусідній Шполі. Туди кілька разів на тиждень приїжджає, аби прийняти постійних клієнток та клієнтів, пише viche.ck.ua.

Так, так, серед відвідувачів косметологічного кабінету Ірини є і дівчата, і хлопці, чоловіки та жінки. Найпопулярніші процедури серед чоловіків – це чистка та масаж обличчя, депіляція. Жінки йдуть на збільшення губ, плазмоліфтинг, пірсинг, антицелюлітні масажі, воскову депіляцію, лазерну епіляцію, лікування волосся та шкіри голови. Серед підлітків популярності набирає лікування акне та чистка обличчя, підбирання правильного догляду за шкірою.

– Маю у кабінеті професійний апарат – трихоскоп, яким проводжу огляд шкіри голови. Тоді визначаємо, що потрібно клієнту: чи правильний догляд за волоссям, чи ін’єкції. Якщо косметологія безсила, у деяких випадках раджу відвідати профільного лікаря та підібрати лікування, – додає косметологиня.

Ірина Дерещук радить усім жінкам, дівчатам правильно доглядати за шкірою обличчя, адже 60% успіху – це правильний догляд вдома, а 40% – це робота косметолога. Для початку треба визначити свій тип шкіри, потім з косметологом підібрати для неї правильний догляд. Обов’язково має бути спорт, карідіонавантаження, правильне харчування та здоровий сон. Якщо цього дотримуватись, шкіра буде здоровою і ваш вигляд відмінним.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: