Платити за електроенергію черкащани тепер мають за новими рахунками

Будівництво. ЖКГ

З  2019 року в Україні вступила в дію реформа ринку електроенергії. Тож з початку нового року послуги з постачання електричної енергії надає ТОВ "Черкасиенергозбут", а послуги з розподілу електричної енергії, як і раніше, ПАТ "Черкасиобленерго".

Ukrainian English Russian

Тому з лютого 2019 року споживач отримуватиме платіжку, яка міститиме два окремі рядки: за послугу розподілу та послугу з постачання електричної енергії. У квитанції будуть зазначені реквізити ТОВ "Черкасиенергозбут".

"Однак ті споживачі, які мають заборгованість за спожиту електроенергію до 2019 року, повинні розрахуватися виключно за реквізитами ПАТ "Черкасиобленерго", які вказані в попередніх платіжках. За умови несплаченого боргу станом на закінчення кінцевого терміну оплати боргу, підприємство буде вимушене приймати міри аж до відключення електроенергії. Звичайно не хотілося б, щоб до цього дійшло", - зазначив директор комерційний ПАТ "Черкасиобленерго" Ігор Дмитрієв під час прес-конференції.

Заступник директора комерційного з розподілу електроенергії Руслан Самойленко звернув увагу на те, що, якщо споживач помилково оплатить заборгованість за іншими реквізитами, то борг залишиться непогашеним.

Кожен споживач, який має переплату за електроенергію, може звернутися до свого структурного підрозділу РЕМ і подати заяву на перерахування коштів на рахунок ТОВ "Черкасиенергозбут".

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: