Податківці виявили підміну номенклатури підприємством на 5,5 млн грн при проведенні госпоперацій

Новини

Співробітниками Головного управління ДПС у Черкаській області в ході виконання заходів з аналізу потенційно ризикових операцій, 27.08.2020 було виявлено проведення господарських операцій суб’єкта господарювання з ознаками підміни номенклатури на суму  5,5 млн гривень.

 

Ukrainian English Russian

Платником було надано на реєстрацію податкові накладні з номенклатурою товарів походження яких не прослідковується. Проведений аналіз ризикового суб’єкта показав, що на підприємстві у першому півріччі п.р. відбулась зміна власника та керівника, а також відсутня сплата податків.

В результаті виявлення ризикових операцій, 27.08.2020 комісією Головного управління ДПС у Черкаській області з питань зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних було прийнято рішення про визначення суб’єкта господарювання, який брав участь у зазначених операціях, як такого, що має ознаки ризиковості.

Через створену за останні два місяці ДПС систему оперативного обміну інформацією, інформацію про виявлення ризикових операцій було надіслано до головного управління ДПС в області, де були зареєстровані контрагенти ризикового платника.

Як наслідок, 27.08.2020 регіональними комісіями контролюючих органів було прийнято рішення про визначення суб’єктів господарювання, які брали участь у зазначених операціях, як таких, що мають ознаки ризиковості.

Наразі можливість реєстрації вказаними вище суб’єктами податкових накладних з метою формування податкового кредиту з ознаками фіктивності для підприємств реального сектору економіки упереджена.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: