Податкова допомогла офіційно працевлаштувати 11,6 тис. черкащан

Новини

Так, за десять місяців, проведеними перевірками повноти нарахування та сплати податку на доходи фізичних осіб донараховано 45,9 млн.грн. цього податку і штрафних санкцій.

Ukrainian English Russian

Про це розповів начальник управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління  ДПС у Черкаській області Микола Кислинський, аналізуючи  заходи ДПС з легалізації зайнятості.

За результатами перевірочної роботи та роз’яснювальних заходів ДПС у січні – жовтні додатково працевлаштовано 11605 найманих осіб, праця яких використовувалась роботодавцем без оформлення трудових відносин та без сплати податків; легалізовано майже 50 млн.грн. доходів, до бюджету надійшло 9 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб.

Фахівці служби беруть участь у робочих групах з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створені за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. Крім того, з роботодавцями проводиться роз’яснювальна робота щодо дотримання податкового законодавства.       

В результаті заслуховування працедавців на засіданнях комісій і робочих груп, створених при органах виконавчої влади (за участі ДПС) звітного періоду підвищили рівень заробітної плати 1350 роботодавців – юридичних осіб та 841 фізичні особи – підприємці, і як наслідок, місцеві бюджети отримали додаткових 3594,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.

За результатами проведеної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств – боржників 35 погасили заборгованість з заробітної плати в сумі  44,7 млн.грн. Як результат, до місцевого бюджету надійшло   8,5 млн.грн. податку на доходи фізичних осіб та у кошик Пенсійного фонду України спрямовано 8,8 млн.грн. єдиного внеску.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: