Полтавська ферма планує експортувати молоко до Китаю

Досвід регіонів

Сільськогосподарське товариство «Воскобійники» у Полтавській області має намір розширити ринки збуту й експортувати молоко до Китаю.

Ukrainian English Russian

Про це пише Agravery.

«Наше молоко відповідним чином сертифіковане. Ми тричі на тиждень продаємо кошерне молоко до Ізраїлю. Решту молока продаємо на Білоцерківський молокозавод», — зазначає генеральний директор фермерського господарства валерій Капленко.

Варто додати, що також щороку з ферми продають 600 тонн м’яса. М’ясо бичків експортують до Туреччини, Грузії, Таджикистану, Узбекистану, ОАЕ.

Також господарство є племінним заводом із розведення великої рогатої худоби української чорнорябої молочної породи. Внаслідок схрещення з голштинськими бугаями сформувало три внутрішньопородні типи нової породи, які вирізняються високою молочною продуктивністю.

«Продуктивність дійного стада ми підвищуємо і забезпечуємо якісні умови безприв’язного утримання за європейськими стандартами. Якщо на прив’язі надої були 6 тис. кг, то через чотири роки на безприв’язному утриманні вони зросли до 9 тис. кг», — підсумував Валерій Капленко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: