Понад 5,4 тис. кв. м. покриття відремонтували на автодорогах Черкащини

Будівництво. ЖКГ

У регіоні продовжують роботи з ліквідації ямковості шляхів державного значення. Вже виконано ремонт на понад 1,3 тис. кв. м. доріг та влаштовано 4167 кв. м. асфальтобетонного покриття на автодорозі у Золотоніському районі.

Ukrainian English Russian

На дорогах області тривають роботи з ліквідації ямковості, інформує прес-служба САД у Черкаській області. Відновлення шляхів  здійснюють філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор».

 20 квітня було виконано ямковий ремонт понад 1,3 тис. кв. м. покриття доріг загального користування державного та місцевого значення. Також влаштували 4167 кв. м. вирівнюючого шару асфальту на автодорозі Гельмязів-Чопилки у Золотоніському районі.

Ліквідацію ямковості проводили практично у кожному районі Черкащини на автодорогах Київ-Одеса, Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Фастів-Митниця-Обухів-Ржищів-Канів, Городище-Шпола-Новоукраїнка-Бобринець-Устинівка, Суботів-Медведівка-Кам’янка, Драбів-Золотоноша та на двох дорогах місцевого значення у Корсунь-Шевченківському районі.

На дорогах області щодня працює до 34 ремонтних бригади. Підрядні організації використовують сировину семи місцевих асфальтобетонних заводів.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: