Понад 70 млн. грн. становлять офіційні борги із зарплати на Черкащині

Фінанси

Вперше за останні роки борги з виплати зарплатні жителям Черкащини досягли 72 млн. грн. Проблема наростання заборгованості розпочалась із ПАТ «Азот».

 

Ukrainian English Russian

Офіційна сума боргу працівникам по Черкащині становить 72 млн. грн., повідомляє у «Фейсбук» голова Федерації профспілок Черкаської області Петро Шевченко. Таких рекордних обсягів по області досягли вперше за останні роки.

Ланцюгова проблема наростання боргів із заробітної плати розпочалася з ПАТ «Азот». Через це працівники ПАТ «Черкасиобленерго» теж не змогли отримати зарплатні. На черзі ПАТ «Черкасигаз». Місцеві бюджети не отримують кошти на забезпечення власних повноважень, використання програм соціально-економічного розвитку.

«А що робити з оплатою комунальних послуг, погашенням взятих кредитів, як прогодувати сім`ї та що дати дитині в школу? У виконавчої влади місцевого рівня повноваження відсутні, до Києва хоч і близько, але бажаючих їхати немає, все надіємось на чудо та звернення до Прем’єр-Міністра України», - зазначив Петро Шевченко.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: