Порушень на майже 11,5 млн грн виявили аудитори у відділі охорони здоров'я Смілянської МР

Фінанси

За дорученням міського голови м. Сміла проаналізовано результати ревізії фінансово-господарської діяльності відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської міської ради за період 01.01.2016 по 30.04.2020, що проводили працівники відділу контролю у соціальній галузі та сфері культури Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Ukrainian English Russian

Дані про результати аудиторської перевірки озвучив в.о. відділу охорони здоров’я виконавчого комітету Смілянської МР Сергій Юрчик:

– Виявлено фінансових порушень на загальну суму 11 445, 30 тис грн. З них: операцій, проведених із порушеннями законодавства, що призвели до втрат на суму 11 360, 39 тис грн, недоотримання фінансового ресурсу – 84,91 тис грн, – зазначив він.

Серед порушень у звіті Держаудитслужби, зокрема зазначені такі:

–   витрати за рахунок медичної субвенції на утримання структурних підрозділів Відділу, що не є закладами охорони здоров’я (бухгалтерія, гараж) у сумі 7 157,53 тис грн;

–   закупівля за завищеною вартістю системи рентгенівської діагностики, що призвело до збитків у сумі 1 954,98 тис грн;

–   видатки на паливно-мастильні матеріали санітарного автогаражу Відділу, що не були передбачені у заходах міської програми фінансування некомерційних комунальних закладів, завдали збитків на суму 108,14 тис грн тощо.

За результатами контрольного заходу відносно 4-х посадових осіб (а саме – екс-начальника Відділу Стуженка М.А., інженера санітарного гаража Телепньова В.Л., лаборанта паталогоанатомічного відділення КНП «Смілянська міська лікарня» Опанасенко Н.О., завідувача відділення профілактики і профілактичних оглядів КНП «Смілянська міська поліклініка»Дахна О.П.) складені протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 1 ст. 164-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, інформує прес-служба відділу охорони здоров'я.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: