Посадовців міськради підозрюють у розтраті понад 3 млн грн

Новини

 

Прокуратурою Черкаської області здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом розтрати бюджетних коштів в особливо великих розмірах посадовими особами Черкаської міської ради.

 

Ukrainian English Russian

Слідством установлено, що посадовці, за попередньою змовою,  залучили до своєї протиправної діяльності приватного підприємця. З ним у 2017 році від імені департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради було укладено договори поставки товару. Достовірно знаючи, що обумовлений товар не закуплявся та не постачався, вказані посадовці  підписали акти прийому-передачі майна та договори про передачу товару на зберігання, внаслідок чого за нібито надані послуги підприємцю з бюджету перераховано більш як 3 млн. 260 тис. грн.

Наразі одному із заступників міського голови, заступнику начальника одного з департаментів Черкаської міської ради, приватному підприємцю та її чоловіку повідомлено про підозру у вчиненні злочину.

На цей час триває досудове розслідування, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Довідково: за вчинене особам загрожує до 12 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.  

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: