Послуги служби зайнятості стали ближчими для жителів Тальнівської громади

Новини

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів територіальної громади, директор Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлана Савченко зустрілася з головою міської ради Василем Сідьком.

 

Ukrainian English Russian

Під час зустрічі обговорювалася низка важливих питань, серед яких:

- проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців;

- можливості створення нових робочих місць;

- організація громадських та інших робіт тимчасового характеру на території Тальнівської громади за участю безробітних громадян;

- організація надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громади.

Також учасники зустрічі обговорили можливості громади щодо виділення коштів на організацію громадських робіт у 2021 році. Адже сторони визнають, що ці роботи проводяться, як в інтересах безробітних громадян, так і в інтересах громади та спрямовані на благоустрій населених пунктів.

У результаті зустрічі між Тальнівською районною філією та Виконавчим комітетом Тальнівської міської ради підписана «Угода про співпрацю» щодо створення для фахівців районної філії віддаленого робочого місця у центрі надання адміністративних послуг Тальнівської міської ради (ЦНАП), де вони надаватимуть консультації та роз’яснення з питань зайнятості. Зокрема, щодо порядку нарахування допомоги по безробіттю, актуальних вакансій, електронних сервісів служби зайнятості тощо. Також громадяни матимуть змогу замовити довідку про доходи та періоди перебування на обліку для пред’явлення за вимогою. У свою чергу, роботодавців консультуватимуть щодо можливостей пошуку та підбору майбутніх претендентів на роботу за сприяння районної служби зайнятості.

Особисті прийоми мешканців Тальнівської громади будуть проводитися фахівцями щосереди.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: