Працівникам «Черкасиобленерго» заборгували 95 млн. грн.

Новини

Працівники «Черкасиобленерго» і досі не отримують заробітну плату. Вони звернулися до представників державної влади.

Ukrainian English Russian

Трудовий колектив ПАТ «Черкасиобленерго» звернувся до Президента України, повідомляє novadoba.com.ua. Також працівники підприємства написали звернення і до Прем’єр-міністра, Голови Верховної Ради, міністра енергетики та вугільної промисловості України та голови Черкаської обласної державної адміністрації зі зверненням. 

У зверненні йдеться про те, що працівники не отримують заробітну плату й підприємство знаходиться в критичному стані. Зокрема, на ньому відсутні − кошти, матеріали, паливо, спецодяг та інше.Також, на підприємстві за січень, лютий, березень та квітень 2017 року працівникам не виплатили заробітну плату.Її загальний борг становить − 95 млн. грн.

У документі трудовий колектив ПАТ «Черкасиобленерго» завчасно просить вибачення у населення, підприємців та підприємств Черкаської області за можливі незручності, які будуть стосуватися невчасного відновлення електропостачання при ліквідації аварій. Причина цього, як зазначають вони, не лише у нестачі комплектуючих для ліквідації аварії, але і кваліфікованого персоналу, який здійснює ці роботи.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: