Працівники «Черкасиобленерго» масово звільняються з посад

Новини

Раніше протягом року з підприємства звільнювалося 30-40 осіб. Нині ж «Черкасиобленерго» має 400 вакансій. Неврегулювання проблеми може мати техногенні наслідки для області, зазначають у  керівництві профспілок.

Ukrainian English Russian

У Черкасах відбулися переговори членів профспілок області за круглим столом з приводу проблеми «Черкасиобленерго», повідомляє procherk.info. Працівники «Черкасиобленерго» з січня не отримують зарплату і нині борг перед працівниками становить близько 100 млн. грн.

За словами голови федерації профспілок області Петра Шевченка, працівники вже проводили і мітинги, і перекривали дороги, і направляли відповідні звернення у всі можливі органи, проте поки ніяких зрушень немає.

Працівники підприємства зверталися до Кабміну, в НКРЕКП, ВРУ, в Адміністрацію Президента. Низка нарад проходила також в Черкаській ОДА.

Із 243 структурних підрозділів ПАТ «Черкасиобленерго» 20 вже вступили в трудовий спір з адміністрацією. Згодом, профспілка міського РЕМу оголосила страйк. Можливість долучити до страйку в інших структурних підрозділах настає 22-25 травня.

«Проблема в тому, що немає легітимності керівництва обленерго. А попередній керівник під слідством. Неврегулювання проблеми може мати навіть техногенні наслідки для області. Тож сподіваюся, що комісія, яка сьогодні працює в Черкасах, а також завтрашня комісія в Києві дасть нам відповіді на те, як діяти далі», – зазначив Петро Шевченко.

Фахівці підприємства нині не забезпечені ні матеріалом, ні спецодягом, ні пальним, повідомив  голова профспілки ПАТ «Черкасиобленерго» Олександр Чорний.

«Я з жахом думаю, що буде далі. Увесь штат налічує 3750 осіб. У нас раніше протягом року звільнювалося 30-40 осіб. А тут маємо 400 вакансій. Лише сьогодні підписав 7 обхідних про звільнення з роботи по апарату. По районах немає бухгалтерів. Доходимо до кризи. Я прошу керівника ОДА допомогти нам, бо місцеві керівники по районах зараз не можуть вже вплинути на ситуацію. І це питання вже вийшло за рамки економічного питання. Тепер це політичне питання», – зазначив Олександр Чорний.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: