Працівники «Черкасиобленерго» перекрили центральну вулицю Черкас

Новини

Сьогодні працівники «Черкасиобленерго» знову вийшли на вулиці Черкас з вимогою виплатити їм заборгованість із заробітної плати. Поспілкувавшись із представниками міської влади, вони перекрили рух бульваром Шевченка.

Опитування

Чи підтримуєте Ви впровадження ринку сільськогосподарських земель до кінця року? (опитування)

Опитування триває з 1 червня до 1 липня
Ukrainian English Russian

Працівники підприємства «Черкасиобленерго» знову мітингують. Спочатку, вони залишили плакати зі своїми вимогами на огорожі підприємства, а потім попрямували до Черкаської міської ради. До них два заступника міського голови — Станіслав Овчаренко та Геннадій Шевченко. Мітингувальники попросили їх виділити їм кошти на поїздку до Києва, де у Печерському суді має вирішуватися їхнє питання, пише «Вичерпно».

Станіслав Овчаренко повідомив, що вчора на засіданні національної енергетичної комісії він уже піднімав питання невиплати заробітної плати на «Черкасиобленерго». Також обговорювали питання «Азоту».

«Ситуацію щодо вашого підприємства вони досконало знають, тому, думаю, вона вирішиться найближчим часом», - зазначив заступник міського голови.

За словами Станіслава Овчаренка, щодо невиплати зарплати протягом 4-х місяців міська влада звертатиметься до всіх компетентних органів. Заступник міського голови також пообіцяв, що міська рада надасть усю необхідну юридичну допомогу працівникам енергетичного підприємства у судах.

Вчора працівники підприємства вже перекривали трасу Київ-Одеса під Уманню. Також вони мітингували неподалік Деньгівського лісництва.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: