Правник з Городищини розвиватиме власну справу за сприяння служби зайнятості

Новини

За сприяння служби зайнятості житель міста Городище пройшов навчання в Одеському центрі  професійно-технічною освіти за напрямком «Підприємницька діяльність у сфері малого бізнесу» та планує розвивати власну справу.

Ukrainian English Russian

Юрій Петровський за освітою правознавець. З 2004 року чоловік безперервно працював у Городищенському відділені поліції Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області на посаді оперуповноваженого.

Від початку подій на Сході країни чоловік був у службовому відрядженні у складі сил та засобів, які залучаються та беруть безпосередню участь в Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської області.

Після служби, Юрій звернувся до Городищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості. Відвідавши семінар «Генеруй  бізнес-ідею та розпочни  свій бізнес» та пройшовши індивідуальну консультацію із застосуванням профорієнтаційного тестування, чоловік зрозумів, що хоче і може відкрити власну справу.

Під час навчання в Одесі, безробітний отримав необхідні знання, захистив бізнес-план на тему: «Роздрібна торгівля продуктами харчування».                                                           

На сьогодні молодий підприємець має власне бачення розвитку бізнесу, а одноразова виплата допомоги по безробіттю стане фінансовим стартом для реалізації перших підприємницьких кроків.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: