20:26, 10 червня 2019

Одним із перших   паспорт громадянина України оновленого формату, замість  старого,  видали і заступнику міського голови Ігорю Коломойцю.

Каже, що задоволений оперативністю, із застосуванням сучасних технологій, фаховістю  працівників ЦНАПу під час прийому документів. Оскільки віднині відвідувач може в одному місці, в одного адміністратора  оформити заяву та всі належні документи, зробити фото та подати для видачі паспорту в установлений законом термін.

Ігор Коломоєць розповів, що колишній паспорт громадянина  України ( у вигляді книжечки) вже був досить зношений. Тому вирішив замінити на ІD-картку, яка до того ж досить компактна та більш зручна.

Начальник управління надання адміністративних послуг Руслан Дмитренко розповів, що послугу з видачі паспорта громадянина України та паспорта для виїзду за кордон вперше  запровадили у ЦНАПі з 26 квітня цього року, облаштувавши додатково чотири робочі місця, пише dzvin.media.

– Таку пропозицію вніс міський голова Анатолій Бондаренко з метою  максимального сприяння громадянам в отриманні зазначених документів, які жодним чином не відрізняються від тих, що надає міграційна служба. До того ж така діяльність позитивним чином відображатиметься і на прибутках до міського бюджету. Так, за перші тижні роботи з оформлення паспортів ми вже заробили близько 40 тисяч гривень, – повідомив Руслан Миколайович.

Нині адміністратори ЦНАПу приймають громадян, які бажають оформити паспорти, з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00 (без обіду).

Аби створити додаткові зручності для громадян, у найближчій перспективі планується надавати цю послугу з 8.00 до 20.00, шість днів на тиждень.