17:09, 21 квітня 2020

Встановлено, що підприємство забезпечене запасом реагентів, знезаражуючих засобів і реактивів для очищення та знезараження питної води, проведення посиленого лабораторного контролю в умовах виникнення епідемічних ускладнень для стабільної роботи упродовж місяця.

В умовах епідемічних ускладнень з COVID-19 на підприємстві посилено лабораторний контроль за мікробіологічними показниками річкової води на Дніпровській водоочисній станції з Кременчуцького водосховища. Зокрема,   відбори контрольних проб зросли з однієї до 2-х на добу.

На насосній станції II підйому, перед подачею у розподільчу мережу, збільшилась кратність лабораторного контролю за  органолептичними показниками із двох до шести разів на добу.

Періодичність виробничого контролю за показниками епідемічної безпеки питної води і безпечності та якості питної води у кожній точці відбору на розподільчій мережі, а також у тупикових точках мережі збільшено вдвічі -  до двох разів на місяць.

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції на весь період карантину підприємство тимчасово призупинило продаж артезіанської доочищеної питної води в пересувних точках продажу (з автоцистерн).

Артезіанська питна вода продається лише в магазині та в автоматах розливу по вул. Гетьмана Сагайдачного, 12. Крани автоматів для наливу обробляються дезінфікуючими розчинами. Біля кожного віконця лежать одноразові поліетиленові рукавички. Для очікування в черзі біля бювету нанесено спеціальну розмітку, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Черкаській області.