19:52, 11 вересня 2019

Це сучасний портативний прилад, принцип дії якого полягає у візуалізації вен перед їх пункцією. Сам пристрій працює за принципом випромінювання малопотужного лазера, який підшкірно виявляє вени при наведені на шкіру і робить світлову проекцію малюнка вен у місці сканування.

 Використання судинного детектора допомагає вирішити проблему пошуку малопомітних вен (особливо у дітей, які досить чутливі до болю) і пришвидшити надання медичної допомоги.

Також, портативність приладу дає можливість маніпуляційній медичній сестрі максимально зменшити кількість спроб сліпого пошуку вен.

Як зауважив Петро Осауленко, лікар-комбустіолог опікового відділення:

“Веноскан – пристрій, який необхідний у складних випадках пошуку вен для своєчасної внутрішньовенно інфузії важкообпечених хворих у нашому відділені, і поки що він, наскільки мені відомо, перший у Черкасах. В подальшому цей пристрій допоможе більш якісно і швидко надавати спеціалізовану медичну допомогу при опіках, особливо, маленьким пацієнтам. Це вже не перша допомога ТОВ «Черкасиенергозбут» опіковому відділенню. Завдяки таким нашим друзям рівень надання медичних послуг зростає.”