19:45, 29 листопада 2019

Євген Хмара: Мовою сучасного композитора

Виступ віртуозного клавішника та успішного сучасного композитора Євгена Хмари називають найбільшим фортепіанним концертом сезону. Концерт стане по-справжньому щирим інструментальним перформансом. Публіка зможе зануритись в світ сучасної фортепіанної музики. Крім історії, з якою ви познайомитесь, на вас чекає вишуканий дует та приємний сюрприз.

Коли: 4 грудня.

Де: Жовтневий палац.

Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр

Для українських поціновувачів класичної музики є гарна новина. В Україну зі своїм концертним туром завітає Віденський Філармонічний Штраус-Оркестр. Музиканти відвідають Одесу, Львів та Київ. До концертної програми увійшли справжні шедеври Моцарта, Брамса, Штрауса, Гайдна та інших класиків. Музичний вечір надихне публіку та принесе велику кількість радісних емоцій.

Коли: 7 грудня.

Де: Жовтневий палац.

Теорія Великого Баха

В Київському планетарії проходить цикл унікальний планетарних шоу, в його рамках відбудеться нове шоу «Теорія Великого Баха». Саме ця подія дозволить відчути неймовірну акустику та масштабність звучання найбільшого органу в Україні. Музика супроводжуватиме демонстрацію проекцій на куполі планетарію. Незабутнє візуально-музичне шоу принесе глядачам незабутні емоції.

Коли: 25 грудня.

Де: Київський планетарій.

Grand Christmas від Lords of the Sound

Святковий концерт, що запалює серця та дарує затишок і тепло серцям слухачів відбудеться в передноворічні дні. Віртуозні музиканти оркестру Lords of the Sound виконають найкращі різдвяні мелодії та саундтреки з фільмів. Разом з оркестром у супроводі хору на сцені будуть виступати солісти: Маргарита Мелешко, Ігор Петров, Ярослав Радіоненко. Особливим сюрпризом стануть спеціальні гості: гурт бандуристів «Шпилясті кобзарі» та Оксана Муха.

Детальна інформація про концерти симфонічної музики та квитки на концерти тут