17:05, 28 серпня 2019

Про це повідомляє Latifundist.com.

«Протягом місяця, з 19 серпня по 20 вересня, українські аграрії мають нагоду ознайомитися з дослідницькими ділянками, дізнатись як вирощуються гібриди кукурудзи та соняшнику, ознайомитися з технологіями захисту рослин. Для цього їм необхідно попередньо зареєструватися. Екскурсії та консультації проводяться незалежно від того, яка кількість людей зареєструвалась», — розповів Роман Франчук, директор з аграрного виробництва LNZ Group.

У вітальному слові директор дистриб'юторської компанії LNZ Group Андрій Полтавець розповів про нові бренди компанії, серед яких: LNZ Energo, LNZ Tech та інтернет-магазин LNZ Web.

«В рамках даного заходу хочемо максимально поділиться своїми знаннями і досвідом. Ми багато чого досягли за ці роки і багато чого хочемо досягти в майбутньому. Скажу відверто, що для нашого розвитку дуже важливий зворотний зв’язок. Ті аграрії і окремі гості, які приїжджали на LNZ Hub в минулому році, і які приїхали в цьому діляться з нами своїми технологіями і проблемами», — зазначив Андрій Полтавець.

У рамках проведення заходу учасникам розповіли про особливості селекції північноамериканських гібридів кукурудзи UNIVERSEED.

«Це новий бренд насіння кукурудзи, представлений 3 гібридами силосної та 8 гібридами зернової кукурудзи. Зернові гібриди характеризуються хорошою вологовіддачею за рахунок зубовидного типу зерна і тонкого стрижня. Крім цього, вони стійкі до широкого спектру хвороб. У свою чергу силосні гібриди дозволяють отримати високу врожайність за рахунок великого качана і більше 10 листків над ним», — зауважив Володимир Ільченко, к.с-г.н., менеджер з розвитку агротехнологій північного регіону компанії LNZ Group.

Також агровиробникам розповіли про генеричні засоби захисту рослин DEFENDA. Вони забезпечують весь технологічний процес захисту зернових та технічних культур і відрізняються своєю однокомпонентністю. Як наголосили фахівці компанії, завдяки цьому, аграрій може сам комбінувати діючі речовини залежно від потреб.