15:48, 21 травня 2020

Перший роботодавець на Черкащині, який оперативно подав відповідні документи до служби зайнятості та отримає фінансову підтримку від держави, є смілянське підприємство. 74 працівники, які тимчасово залишилися без роботи на період карантину, найближчим часом отримають допомогу по частковому безробіттю.

Смілянський міськрайонний центр зайнятості тісно співпрацює з роботодавцем вже понад 20 років. За роки взаємодії 153 колишніх безробітних смілян отримали роботу на підприємстві.

«Допомогу по частковому безробіттю можуть отримати представники малого та середнього бізнесу, які зупинили або ж скоротили діяльність через карантин, та роботодавці, які сплачували єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування упродовж 6 місяців, що передують даті зупинення чи скорочення діяльності, за найманих працівників і не припинили трудових відносин з ними на момент звернення до служби зайнятості. Запрошуємо роботодавців до співпраці!», - прокоментувала директорка Смілянського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Сумська.