10:28, 06 квітня 2018

Орган з сертифікації систем управління підприємства переймає  колосальний практичний досвід впровадження енергоефективних технологій та обладнання європейських країн. Відтак, розширюється і спектр можливостей Випробувальної  лабораторії. Тепер, за допомогою сучасного тепловізора німецького виробництва, підприємства області мають можливість здійснити тепловізійне обстеження будівель та дізнатися про головні недоліки та проблеми об’єкта споживання теплової енергії.

- У разі комплексного усунення недоліків та дефектів потенціал економії теплової енергії суттєво збільшується, - підкреслює директор ДП «Черкасистандартметрологія» Михайло Чорнопищук.

Тепловізійна діагностика дає вичерпну відповідь на запитання: наскільки якісно утеплений фасад і чи потрібно його взагалі утеплювати, чи якісно встановлені вікна та чи енергоефективний склопакет, чи потрібно вирішувати ситуацію з вхідними дверима, чи потребує утеплення покрівля, чому радіатори гріють не однаково?  Вирішення цих питань в кінцевому результаті позитивно вплине на заощадження коштів, які підприємства регулярно сплачують за опалення.