19:54, 19 серпня 2019

За словами пана Сергія, найбільша кількість вступників навчатиметься на таких спецільностях, як «Дизайн», «Філологія», «Маркетинг», «Комп’ютерна інженерія», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», «Хімічні технології та інженерія», «Харчові технології», «Будівництво та цивільна інженерія», «Соціальне забезпечення», «Готельно-ресторанна справа». Варто зазначити, що саме цього року у ЧДТУ відкрили кілька нових спеціальностей. Це — комп’ютерна статистика та матеріалознавство.

«Спеціальностями статистика та лісове господарство більше зацікавилися вступники на основі повної загальної середньої освіти, а спеціальністю матеріалознавство зацікавилися вступники на основі освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст та бакалаври, які виявили бажання повторно отримати освітній ступінь «Бакалавр» за іншою спеціальністю», — розповів Сергій Мильніченко.

Оскільки зарахування на контракт триватиме до 30 вересня, то про конкретну кількість вступників говорити зарано.

А от щодо вступу для іноземних студентів, то для них зарахування триватиме до 1 листопада.

- Найпопулярнішими серед вступників із числа іноземців користуються спеціальності: «Філологія», «Економіка», «Підприємництво», «Комп’ютерна інженерія», «Прикладна механіка», «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «Будівництво та цивільна інженерія», «Автомобільний транспорт», — зазначив головний секретар вступної кампанії.