10:35, 14 вересня 2018

 Про це повідомили представники підприємства 7 вересня 2018 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати у ході відкритих обговорень.

У ході засідання фахівці ПРАТ "Черкаське хімволокно" повідомили: чинні нині тарифи забезпечували покриття поточних операційних витрат підприємства та фінансування виконання інвестиційної програми 2018 року лише за умови відсутності змін складових тарифу та за умови своєчасного розрахунку ДП "Енергоринок" та споживачів теплової енергії.

Натомість протягом 2018 року були прийняті зміни до чинного законодавства, які мали суттєвий вплив на рівень тарифів на виробництво теплової енергії. Крім того, зміна виробничої програми, підвищення ціни на вугілля та газ, зростання фонду оплати праці, у зв’язку з підвищенням рівня мінімальної заробітної плати, призвели до необхідності встановлення нових тарифів на виробництво електричної та теплової енергії на 2019 рік.

Протокол відкритого обговорення буде направлено до НКРЕКП для подальшого розгляду, де всі надані обґрунтування та розрахунки перевірять і регулятор ухвалить відповідне рішення, інформує vikka.ua.