18:32, 14 квітня 2018

— Ми нарешті підходимо до реалізації проекту, який ми готували протягом кількох років. Це унікальний проект для України, який до нас ніхто не робив. Основна “фішка” проекту — це елемент змагання між студентами та навчальними закладами, — розповів Андрій Яроменко.

Окрім АК “Черкаси” до реалізації проекту долучилися ОДА, Автомобільна федерація України та низка навчальних закладів Черкас та області, серед яких: Черкаський політехнічний технікум та Канівський вищий професійний ліцей, пише provce.ck.ua.

Для участі в проекті навчальні заклади мають придбати автомобілі ЗАЗ базової комплектації та підготувати їх у відповідності до вимог для участі в ралі. Змагання будуть проходити на базі ралі на серійних автомобілях. На сьогодні проект буде діяти виключно в Черкаській області.

Перші змагання відбудуться вже 29-30 червня цього року, але навчання триватимуть до кінця року. В цілому тривалість проекту розрахована на три роки, протягом яких завдання будуть ускладнюватися, а автомобілі, які братимуть участь в ньому будуть удосконалюватися.