14:32, 19 серпня 2019

Вартість будівництва становить близько 1,8 млн. грн. Кошти виділені із міського бюджету громади, йдеться на сайті Шполянської ОТГ.

Наразі прокладають нові труби по вулиці Івана Франка. При будівництві використовуються сучасні полімерні матеріали, для з’єднання встановлюються терморезисторні муфти, які мають тривалий термін використання.

“Будівництво водогону – одна з найважливіших подій для жителів міста. Більше десяти років справа лишалась на паперах і не вирішувалась. Тамтешні жителі постійно потерпали через нестачу якісної питної води. Разом із командою ми поставили вирішення цього завдання пріоритетним. Підтримав нас і депутатський корпус, виділивши кошти на будівництво стратегічного для міста об’єкту. Завдяки новому водогону покращаться соціально-побутові умови мешканців, підвищиться санітарно-гігієнічний рівень води, знизяться показники захворюваності населення, що пов’язані з якістю води”, – наголосив  міський голова Сергій Кравченко.

Важливо зазначити, що питна вода у колодязях тамтешніх жителів не відповідає якості за санітарними стандартами, адже понад 10 років тому була забруднена отрутохімікатами, які зберігались у складах колишнього підприємства «Сільгоспхімія».