19:48, 02 березня 2019

Як розповіла на засіданні виконавчого комітету в. о. директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Вікторія Загородня, мова йде, зокрема, про залишки медичної, освітньої та субвенції соціально-економічного розвитку, природоохоронний фонд, молодіжне кредитування та кредитування учасникам АТО.

Збільшено обсяги дохідної частини по загальному фонду на – 3,4 млн. грн. (дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення делегованих повноважень з утримання закладів освіти та охорони здоров’я, а також ¬– субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку).

Крім цього, збільшено обсяг дохідної частини по спеціальному фонду (бюджету розвитку) на 18 млн. грн, інформують у прес-службі мерії.

Тоді як обсяг видаткової частини міського бюджету на поточний рік збільшено на 57,4 млн. грн. (з них – 25,6 млн. грн. загальний фонд та 31,8 млн. грн. – спецфонд). Обсяг кредитування –  на 522 тисячі гривень.

Вікторія Загородня зауважила, що, враховуючи звернення головних розпорядників коштів (департаментів міської ради), доручення міського голови, внесено відповідні зміни до міського бюджету. А саме: передбачено виплату компенсацію різниці в тарифі для КП «Черкасиелектротранс» – 18 млн. грн. та завершення перехідних об’єктів бюджету розвитку на загальну суму майже 176 млн. грн.

Це, зокрема, завершення капітального ремонту та реконструкції  доріг та тротуарів у Черкасах,  закладів охорони здоров’я та освіти, соціальної сфери й інших.  Водночас додатково направлено 2,8 млн. грн. на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти.

 Наступним кроком стане затвердження відповідного проекту рішення депутатами  Черкаської міської ради.