Про виробництво нішевої продукції розкажуть експерти черкаським виробникам

Новини

Черкаська агенція регіонального розвитку реалізує проект «Від вивезення сировини до експорту нішевих продуктів харчування: можливості Угоди про асоціацію», що здійснюється в рамках проекту «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу.

Ukrainian English Russian

Основним завданням проекту є пошук та поширення успішних практик експорту нішевої аграрної продукції українських виробників до ЄС.

5 вересня в м.Черкаси відбудеться ділова зустріч метою якої є вивчення досвіду (як позитивного, так і проблемних моментів, з якими довелося стикнулися підприємствам регіону) у ході запровадження європейських вимог до виробництва продукції на підприємстві.

«Узагальнення досвіду підприємств з різних сфер аграрного бізнесу дозволить сформулювати передумови успішної експортної діяльності з європейськими партнерами, а також зрозуміти, які проблеми можуть очікувати їх на цьому шляху. У сукупності це сприятиме популяризації даного напряму зовнішньої торгівлі серед українських товаровиробників та зміцнення конкурентоспроможності економіки країни», зазначають організатори.

За більш детальною інформацією звертатись за тел.: (0472) 50-09-32 та (099) 94-701-65, та за ел. адресою: rda.ck.ua@gmail.com

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: