Проблеми з санітарними автівками «Богдан» викликані неякісним пальним

Промисловість

Такі  висновки надала комісія, з’ясувавши причин виходу з ладу санітарних автомобілів Богдан-2251. Збої паливної системи зумовило  використання неякісного пального і невідповідних витратних матеріалів при технічному обслуговуванні

Ukrainian English Russian

За інформацією директора з якості ДП «Автоскладальний завод №2 АК «Богдан Моторс» несправними визнані близько 10% автомобілів що були передані в Збройні Сили. Згідно з висновками незалежних та експертів Хімітологічного центру МОУ жодна з відібраних проб дизельного палива не відповідає вимогам ДСТУ. В пробах дизпалива виявлено механічні домішки у вигляді твердих часток, змулений осад та воду.

Паливні системи вийшли з ладу на автомобілях, яким було проведено технічне обслуговування після обкатки з заміною штатних паливних фільтрів тонкої очистки неоригінальними фільтрами.

Процедура закупівлі техніки здійснювалась МО України у відповідності до державного контракту за державним оборонним замовленням з дотриманням всіх необхідних  процедур.

«Кожен серійний автомобіль що виготовляється підприємством проходить приймання з боку представника замовника», зазначають у прес-службі корпорації. 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: