Проект “Розумна шафа” реалізують черкаські студенти

Інновації

Представники черкаської компанії  SPD-Ukraine разом із ННІ інформаційних та освітніх технологій ЧНУ ім. Б. Хмельницького взялися реалізовувати спільний проект. Студентів різних курсів вчать азам професії на практиці. Під кураторством викладачів та фахівців ІТ-сфери нині вони реалізовують два проекти – “Розумна шафа” та “Контроль якості повітря”.

Ukrainian English Russian

Співпрацювати із SPD-Ukraine виш почав ще на початку навчального року. Після підготовчої та консультативної роботи, мозкового штурму, генерування ідей і проектів стартувала практична робота, пише 18000.com.ua.

Із понад 30 ідей відібрали для реалізації дві найкращі, розповідає завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Віталій Дідук.

Перший проект  – «Розумна шафа». Нині студенти ЧНУ створюють шафу, яка може використовуватися у хімічних лабораторіях, навчально-виробничих цехах та інших приміщеннях, де потрібен контроль предметів. Шафа працюватиме за принципом сейфу: у визначеного кола осіб будуть індивідуальні ключі доступу до неї. Усередині шафи будуть комірки, в які кластимуть ідентифіковані речі. Кожна комірка реєструє наявність чи відсутність речі.

– Як це працює? Коли хтось відкриває шафу, система ідентифікує людину, потім зчитується інформація про те, який предмет взяли, і передається на сервер про всі маніпуляції, – говорить Дідук.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: