ПриватБанк збільшив мережу cashless на Черкащині

Новини

На початку березня кількість POS-терміналів ПриватБанку, що приймають оплату пластиковими картками в торгово-сервісних точках України, збільшилась до 150 тис. штук

Ukrainian English Russian

Як повідомили в банку, з початку року в мережі еквайрингу зросла частка малих та середніх торгових точок, на які припадає понад 120 тисяч працюючих POS-терміналів, ще близько 30 тисяч терміналів встановлено банком на касах великих торгівельних мереж.

Щодо Черкаської області, кількість POS-терміналів на початок березня, що приймають оплату пластиковими картками в торгово-сервісних точках Черкаської обл, збільшилась до 4500 штук. З початку року зросла частка малих та середніх торгових точок еквайрингової мережі Черкащини, на які припадає понад 3800 працюючих POS-терміналів, ще близько 700 терміналів встановлено банком на касах великих торгівельних мереж.

«Сьогодні ми зробили доступною можливість приймати оплату за картками в будь-якій торговій точці, незважаючи на розмір та обороти бізнесу, – говорить керівник напрямку «Обслуговування торгових підприємств» ПриватБанку Євген Васильцов. – У березні ми представимо ринку нові сучасні платіжні рішення, що найкраще підійдуть для власників малого бізнесу за рахунок можливості самостійного запуску платіжних сервісів оплати як звичайними платіжними картками, так і безконтактними картками або смартфонами”.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: