Птахофабрика "Перемога Нова" підтримала медзаклади Черкаського району

Компанію МХП, яка у Черкаському районі представлена птахофабрикою ДП «Перемога Нова», без будь-яких перебільшень можна назвати одним з головних інвесторів медичної сфери Черкаського району.

 

Ukrainian English Russian

За останні декілька років вона спрямувала на розвиток медицини близько 2 млн грн, пише zmi.ck.ua. У першу чергу, компанія робить акцент на підтримці сільських медзакладів у місцях своєї присутності, адже переважна більшість працівників підприємства є мешканцями села. Співпраця птахофабрики з районними лікарнями у Червоній Слободі і Мошнах, амбулаторіями і ФАПами Будища, Лозівка, Тубільців та інших населених пунктів носить багаторічний системний характер.

Від початку поширення в Україні епідемії коронавірусу підприємство знаходиться на постійному зв’язку з різними медустановами, керівниками місцевих органів влади, району та області.

Першою у низці важливих кроків ДП «Перемога Нова» стала допомога Черкаській районній лікарні у селі Червона Слобода та Черкаській обласній лікарні.

– У зв’язку з епідемією коронавірусу Черкаська райдержадміністрація та Черкаська центральна районна лікарня звернулися до керівництва ДП «Перемога Нова» з проханням забезпечити медзаклад продуктами харчування. Підприємство миттєво відгукнулося, його представники передали лікарні 150 кг курячого м’яса, – розповідає заступник голови Черкаської РДА Петро Коренюк. – Ми також вдячні птахофабриці за надані Черкаській обласній лікарні 20 тис. грн для підвезення лікарів до місця роботи.

За його словами, РДА вже направила 900 тисяч грн двом районним лікарням, загальний фонд району у протидії Covid-19 складає 2,7 млн грн, спільними зусиллями багатьох установ, підприємстві активних громадян робиться багато важливих речей. Водночас Петро Коренюк підкреслює, що без допомоги соціально відповідального великого бізнесу, прикладом якого є птахофабрика, перемогти хворобу буде важко.

Інші медичні установи нашого району – Мошнівська районна лікарня та медзаклади Будищенської сільської ради – також відчувають підтримку МХП.  Минулого тижня представники Благодійного фонду «МХП – Громаді» та «Перемоги Нової» передали для медперсоналу всіх цих установ засоби індивідуального захисту та антисептики.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: