Пивоварня «Уманьпиво» отримала «Українську народну премію»

Новини

Пивоварня  «Уманьпиво» стала переможцем всеукраїнського національного проекту «Українська народна премія 2020».

Ukrainian English Russian

«Ми вперше отримали перемогу в  «Українській народній премії». Для нас участь у проекті — показник високого рівня довіри українців до нашої продукції. Впевнені: переможці в номінаціях — це лідери у своїх галузях, які отримали найвищу винагороду – народне визнання. Переможців визначало найкраще журі –  українські споживачі. Тому нам, особливо приємно від того. Голосування у рамках цього проекту тривало  4 місяці,  з 1 травня до 31 серпня. Дякуємо усім нашим поціновувачам за активну участь у голосуванні, бо саме ви привели нас до перемоги», – говорить СЕО компанії «Уманьпиво» Ігор Кисіль.

Варто зазначити, «Українська народна премія» – Всеукраїнський національний проект, спрямований на визначення найкращих товарів та послуг, серед представлених на українському ринку, на основі вподобань найсправедливішого та найсуворішого журі – українських споживачів.

Нагадаймо, нещодавно пивоварня «Уманьпиво» отримала також гран-прі, 6 золотих медалей, одну срібну та почесний кубок на  «XXIII Міжнародному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних і зброджених напоїв, мінеральних та пивних вод, солоду пивоварного».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: