Реконструкція «Юності» на паузі: міськрада не дає аванс

Новини

Роботи у сквері «Юність» розпочнуться як тільки буде фінансування. Наразі ж реконструкція поставлена на паузу. Минулого тижня підрядна організація лише покосила траву.

Ukrainian English Russian

Нагадаємо, у сквері, відповідно до проєкту, з’явиться: фонтан, перголи, нові пішохідні доріжки, нові зони для відпочинку, буде проведено глобальне озеленення території та оновлене освітлення. Також у сквері планують створити найбільший в Україні сад магнолій. Цю концепцію наразі вивчають провідні українські компанії, які мають великі розсадники магнолій. Міський голова Анатолій Бондаренко зазначив, що хоче, щоб це стало родзинкою Черкас.

На реконструкцію цьогоріч спрямували з міського бюджету майже 15 мільйонів гривень, проте, внаслідок нестачі доходів до міського бюджету, першочергово видатками забезпечують заклади охорони здоров’я, заклади освіти тощо. Коли дадуть аванс на проведення робіт в «Юності» — невідомо.

«Кошти для проведення реконструкції проголосовані, проте міська рада ще не дала аванс для проведення робіт в сквері. А без коштів ніхто нічого робити не буде», — зазначив у коментарі  виданню «ВиЧЕрпно» керівник комунального підприємства «Дирекція парків» Андрій Куча.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: