Ремонт манежу в Смілі здорожчає: кошти дасть місто та держава

Новини

31-го липня Смілянська дитячо-юнацька спортивна школа “Олімп” повідомила про намір укласти договір на закупівлю додаткових робіт із реконструкції власного спортивного манежу. 

Ukrainian English Russian

Підрядником має стати підприємець Володимир Єгоров, що раніше вже отримував перемогу на тендері з ремонту цього об’єкту. Вартість виконання початкових робіт, передбачених договором, складала 5 млн гривень, втім згодом була зменшена до 3,6 млн гривень. Зараз планують додати ще 2 млн гривень. Таким чином, загальна вартість реконструкції може скласти 5,6 млн гривень, із яких на рахунки підрядника вже перераховано 2,2 млн.

Фінансування додаткових робіт передбачене із Державного фонду регіонального розвитку, а також – місцевого бюджету, 18000.com.ua.

Зазначимо, що на початку року об’єкт відвідав очільник ОДА Роман Боднар. Тоді роботи були фактично заморожені через відсутність фінансування. Підрядник, що розпочав ремонт наприкінці 2019 року, не встиг освоїти кошти державного фонду регіонального розвитку, виділені у тому році, виконавши лише частину робіт. Присутній на зустрічі з Боднаром народний депутат Сергій Рудик заявляв про те, що з підрядника нібито вимагали хабара та відмовлялися підписувати акти виконаних робіт, що призвело до зривання терміну виконання договору.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: