Ревізори виявили порушень на 330 тис. грн у Білозірській ОТГ

Фінанси

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області під час ревізії бюджету Білозірської об’єднаної територіальної громади та її фінансово-господарської діяльності виявили порушень на загальну суму понад 330 тис. грн. Ревізією було охоплено період з 01.03.2015 до 31.08.2017

Ukrainian English Russian

Неукладення в сільраді договорів на розміщення рекламних щитів призвело до того, що спеціальний фонд місцевого бюджету недоотримав майже 14 тис. грн. Через неврахування у рішеннях сесії вимог законодавства окремим працівникам Білозірської сільради зайво нараховано та виплачено заробітної плати майже на 150 тис. грн.

Як з’ясували державні аудитори, завідувачу дитячого садочка смт. Ірдинь із порушенням законодавства здійснювалася доплата за суміщення посади машиніста з прання білизни, що призвело до зайвого нарахування майже 20 тис. грн.

Під час ревізії було встановлено, що покриття видатків спеціального фонду кошторису здійснювалося за рахунок коштів загального фонду (витрати на утримання окремих посад) на суму понад 89 тис. грн.

Крім того, 13 тис. грн,отримані від батьків як оплата 50 % вартості  харчування дітей у дитячому садочку, були використані не за призначенням.  

За порушення п’ятьох посадових осіб сільської ради притягнуто до адміністративної відповідальності, установі зупинено операції з бюджетними коштами.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: