Ріелторські ціни на оренду житла у Черкасах співпадають з офіційною статистикою

Споживчий ринок

Середні ціни на оренду однокімнатної квартири в багатоквартирних будинках старого житлового фонду різних регіонів України порівняли експерти domik.ua. Використовували дані ріелторів та Держстату

Ukrainian English Russian

З'ясувалося, що ціни на оренду квартир, отримані в результаті інтерв'ювання експертів, дещо відрізняються від показників, наданих Держстатом. Так, наприклад, для Києва різниця між показниками становить 2407 грн.

Для Черкас  - розбіжність майже непомітна – всього 36 грн. Так за даними ріелторів орендувати однокімнатну квартиру в будинках старого житлового фонду можна за 2600 грн, за даними Держстату - 2636 грн.

Серед інших міст центральної частини України фігурують такі ціни: в Дніпрі на думку ріелторів орендувати однокімнатне житло можна за 3500 грн, в той час як Держстат стверджує про ціну в 2275 грн. У Кропивницького за даними державної служби середня вартість оренди квартири сягає 2142 грн, а експерти фіксують вартість в 2500 грн. Полтавчани, залучаючи до пошуку нерухомості агентів, повинні мати у своєму розпорядженні сумою в 2500 грн, при цьому в Держстаті повідомляється про ціну 2422 грн.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: