Робочу групу з питань суддівського самоврядування створили на Черкащині

Новини

Членкиня Ради суддів України, суддя Городищенського районного суду Черкаської області, уповноважений представник РСУ в Черкаській області Оксана Савенко стала ініціатором створення постійно діючої робочої групи з питань суддівського самоврядування на Черкащині.

 

Ukrainian English Russian

За її словами, робоча група створена на виконання рішення Ради суддів України від 12 квітня 2018 року №14 з метою розвитку суддівського самоврядування, залучення суддів до виконання рішень з'їзду суддів та Ради суддів України, покращення комунікації судової влади, налагодження прямих зв'язків між Радою та суддівськими колективами на місцях, пише  ukrainepravo.com.

До складу робочої групи увійшли судді, які мають активну позицію у вирішенні питань суддівського самоврядування, обиралися делегатами на з'їзди суддів України, мають великий досвід роботи і користуються авторитетом не лише серед колег, а й громадськості.

Оксана Савенко каже, що до складу робочої групи з питань суддівського самоврядування можуть залучатися й інші, як діючі так і судді у відставці та представники інших органів й установ системи правосуддя, які вболівають за авторитет судової влади і дбають про відновлення довіри до неї у суспільстві.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: