Роботодавці Черкащини торік працевлаштували більше осіб, ніж звільнили

Новини

За сприяння обласної служби зайнятості у 2017 році на Черкащині знайшли роботу понад 35 тисяч осіб. Більше 33 тисяч заявлених роботодавцями вакансій вдалося укомплектувати

Ukrainian English Russian

 Цей показник, як сказала заступник директора обласного центру зайнятості Марина Сорокіна, — один із найвищих серед регіональних служб зайнятості й становить 92%, пише  ukurier.gov.ua.

— Ринок праці області торік демонстрував тенденції до зменшення навантаження, — наголосив директор обласного центру зайнятості Григорій Дендемарченко. — Це підтверджують і дані Державної служби статистики України. Так, протягом року середньооблікова чисельність працюючих громадян поступово зросла. Також є тенденція до зменшення кількості тих, хто перебуває в умовах вимушеної неповної зайнятості. На підприємства, в установи й організації прийнято працівників більше, ніж звільнено. Рівень зайнятості населення в області зростає. 2017 року послугами обласної служби зайнятості скористалося більше 51 тисячі безробітних, що менше, ніж позаторік.

Налагодження тісної співпраці з роботодавцями сприяло зростанню кількості роботодавців, які співпрацювали з центрами зайнятості області щодо задоволення кадрових потреб. Близько 7 тисяч роботодавців заявили про потребу в працівниках.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: