Розчистку високовольтних ліній у лісових масивах розпочали бригади «Черкасиобленерго»

Новини

Понад 5 тисяч кілометрів території лісу вздовж ліній електропередач мають розчистити працівники ПАТ «Черкасиобленерго» протягом року

Ukrainian English Russian

 Голова Правління особисто контролює проведення робіт з розчистки повітряних ліній електропередач. Він перевірив проведення робіт, забезпеченість робітників належним спецодягом, засобами захисту та необхідними матеріалами.

Роботи розпочалися з початку квітня За словами фахівців, такі роботи мають на меті убезпечити область і Черкаси від аварій. Роботи розпочали саме з тієї ділянки електромереж, яка найбільше постраждала минулої зими.

– Роботи проводяться в охоронній зоні ліній електропередач «Поляна-Сокирно1» і «Поляна-Сокирно2», яка електрозабезпечує основного споживача «Черкасиводоканал». Для того, щоб не допустити такої ситуації, яка була у січні цього року, коли через падіння дерев на лінії електропередач була припинена подача води в Черкаси, – розповідає технічний директор ПАТ «Черкасиобленерго» Володимир Заврін. – Нині всі сили, які є в «Черкасиобленерго», направлені на те, щоб забезпечити надійне і безперебійне електрозабезпечення цього об’єкта. По всій області виконуються роботи, і планується до зими 2018 року розчистити 5 тис кілометрів ліній електропередач різного класу напруги від 0,4 кВт до 150 кВт.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: