Розпочався прийом заявок на отримання фермерських кредитів

Сільське господарство

Розпочався прийом заявок до участі в конкурсі на отримання фінансової підтримки на поворотній основі за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам».

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють в «Українському державному фонді підтримки фермерських господарств». Прийом заявок триватиме до 27 травня, пише landlord.ua.

«Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі у розмірі, що не перевищує 500 тис. гривень, із забезпеченням зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Загальна сума коштів, що будуть розподілені, становить 43,1 млн. гривень», — заявили у фонді.

В Укрдержфонді зауважили, що до участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства крім тих, які мають заборгованість перед цим фондом; яких визнано банкрутами та які перебувають у стадії ліквідації, а також у яких виявлено факти незаконного одержання та/або нецільового використання бюджетних коштів.

Заявки та документи для участі в конкурсі подаються по 27.05.2018 р. до регіональних комісій  керівником фермерського господарства особисто або уповноваженою особою.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: