Санітарний автомобіль Богдан проходить піддослідну експлуатацію у гірських умовах

Новини

Новий санітарний автомобіль Богдан 2251 успішно проходить піддослідну експлуатацію у гірських умовах. Це стало можливим після надходження автомобіля до складу медичної частини Навчально-спортивної бази зимових видів спорту "Тисовець".

Ukrainian English Russian

Напружений розклад роботи бази не знає перерв на сезони. Майже щотижня тут відбуваються спортивні заходи від загальноукраїнського до світового. І кожного разу на дистанції присутня медична бригада, яка близько року використовує новий військовий санітарний автомобіль.

Особливо відповідальною є місія 2251, коли на гірські схили «Тисовця» виходять групи військовослужбовців та їхніх родин, які перебувають на плановій реабілітації. За ініціативою МО України ця програма започаткована ще минулого року, а нині підтримана Трастовим фондом НАТО з медичної реабілітації. До того ж, цього року вперше за ініціативи МО України та волонтерів, базу відвідали і найменші відпочивальники – діти з прифронтового населеного пункту Троїцьке, що на Луганщині.

Гірський рельєф Тисовця відчутно не змінився з часів функціонування на цій місцині радянського гірського танкового полігону, тож експлуатація нового санітарного автомобіля відбувається у максимально складних умовах зимової заметілі та наявності критичних схилів та підйомів.

 Як зауважують у прес-службі компанії, за увесь час експлуатації на «Тисовці», Богдан 2251 жодного разу не підвів своїх пасажирів.

 Нагадаємо, що Черкаський автомобільний завод, який входить до складу корпорації «Богдан», передав у серпні до ЗСУ близько 50 оновлених санітарних машин «Богдан 2251».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: